| Země původu | Česká republika |
| Obec | Kyjov |
| Trať | kameníky |
| Alkohol | 12,0 % obj. |
| Alergeny | oxid siřičitý |
| Objem | 0,75 l |
| Zbytkový cukr | 5,6 g/l |
| Kyseliny | 6,9 g/l |
| Číslo šarže | JV321/VZ |
| Země původu | Česká republika |
| Obec | Kyjov |
| Trať | kameníky |
| Alkohol | 12,0 % obj. |
| Alergeny | oxid siřičitý |
| Objem | 0,75 l |
| Zbytkový cukr | 5,6 g/l |
| Kyseliny | 6,9 g/l |
| Číslo šarže | JV321/VZ |