| Jakost | kabinetní |
| Země původu | Česká republika |
| Oblast | Morava |
| Podoblast | Slovácká |
| Obec | Skalka |
| Trať | Nadskalí |
| Alkohol | 13 % obj. |
| Alergeny | oxid siřičitý |
| Objem | 0,75 l |
| Zbytkový cukr | 8,2 g/l |
| Kyseliny | 6,8 g/l |
| Číslo šarže | CU01/24 |
| Jakost | kabinetní |
| Země původu | Česká republika |
| Oblast | Morava |
| Podoblast | Slovácká |
| Obec | Skalka |
| Trať | Nadskalí |
| Alkohol | 13 % obj. |
| Alergeny | oxid siřičitý |
| Objem | 0,75 l |
| Zbytkový cukr | 8,2 g/l |
| Kyseliny | 6,8 g/l |
| Číslo šarže | CU01/24 |