| Země původu | Česká republika |
| Obec | Nechvalín |
| Trať | Borový čtvrtě |
| Alkohol | 12,5 % obj. |
| Alergeny | oxid siřičitý |
| Objem | 0,75 l |
| Zbytkový cukr | 6,6 g/l |
| Kyseliny | 6,4 g/l |
| Číslo šarže | 1118/DEV |
| Země původu | Česká republika |
| Obec | Nechvalín |
| Trať | Borový čtvrtě |
| Alkohol | 12,5 % obj. |
| Alergeny | oxid siřičitý |
| Objem | 0,75 l |
| Zbytkový cukr | 6,6 g/l |
| Kyseliny | 6,4 g/l |
| Číslo šarže | 1118/DEV |