| Země původu | Česká republika |
| Obec | Šardice |
| Trať | Kameny |
| Alkohol | 13,5 % obj. |
| Alergeny | oxid siřičitý |
| Objem | 0,75 l |
| Zbytkový cukr | 0,7 g/l |
| Kyseliny | 5,7 g/l |
| Číslo šarže | 122/RR |
| Země původu | Česká republika |
| Obec | Šardice |
| Trať | Kameny |
| Alkohol | 13,5 % obj. |
| Alergeny | oxid siřičitý |
| Objem | 0,75 l |
| Zbytkový cukr | 0,7 g/l |
| Kyseliny | 5,7 g/l |
| Číslo šarže | 122/RR |