| Jakost | pozdní sběr |
| Země původu | Česká republika |
| Oblast | Morava |
| Podoblast | Mikulovská |
| Obec | Novosedly |
| Trať | Slunečná |
| Alkohol | 13,0 % obj. |
| Alergeny | oxid siřičitý |
| Objem | 0,75 l |
| Zbytkový cukr | 1,4 g/l |
| Kyseliny | 5,6 g/l |
| Číslo šarže | 2054 |
| Jakost | pozdní sběr |
| Země původu | Česká republika |
| Oblast | Morava |
| Podoblast | Mikulovská |
| Obec | Novosedly |
| Trať | Slunečná |
| Alkohol | 13,0 % obj. |
| Alergeny | oxid siřičitý |
| Objem | 0,75 l |
| Zbytkový cukr | 1,4 g/l |
| Kyseliny | 5,6 g/l |
| Číslo šarže | 2054 |